60 AY 0 FAİZ

1.499 LİRADAN

BAŞLAYAN TAKSİTLERLE

0 226 811 60 00

Formu doldurun, Projemiz hakkında daha fazla bilgi vermek için sizi arayalım.

Bir Yalova Efsanesi...

Bugün, imparatorların hayat iksirini bir bölgede, Osmanlı'nın kuruluşunun ilan edildiği tepenin yamaçlarında, Atatürk'ün yadigarı bir vadide yeni bir efsane doğuyor: Asude Vadi.

Yalova'nın benzersiz güzelliğinden ve efsanelerinden ilham alan, kentin parlak geleceğine inanan güçlü bir ekibin vizyonu ve usta mimarların tasarımıyla ortaya çıkardığı muhteşem bir proje.

Cennetten Bir Köşe Yalova

Cennetten Bir Köşe Yalova

Türkiye'nin nüfus açısından en yoğun bölgesinde yer almasına rağmen, büyük kentlerin gürültüsünden, kargaşasından, yoğunluğundan kaçan herkesin huzur, neşe ve mutluluk bulduğu; yemyeşil ormanları, masmavi denizi, plajları, gölleri ve kaplıcaları ile Marmara'nın incisi Yalova.

İstanbul, Kocaeli ve bursa gibi Türkiye'nin önemli sanayi ve ticaret kentlerinin kavşak noktası olan Yalova kara, deniz ve hava ulaşımında kolaylıklarıyla öne çıkar. Marmara ve Ege Bölgelerini birbirine bağlayan yollar da Yalova'dan geçer.

Bu avantajlarıyla, Türkiye'nin en önemli kentlerinden olan Yalova, son yıllarda konut fiyatlarının en fazla yükseldiği şehir oldu ve yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Suyun, yeşilin, çiçeklerin şehri. Ve 5.000 yıldır, bu topraklarda doğan efsanelerin şehri.

Frig Kralı Midas, burada aradı gençlik aşısını.

Doğu Roma İmparatoru Jüstinyen, ölümsüzlük veren hayat iksirinin burada olduğuna inandır ve 1.500 yıl önce yaptırdı Termal Kurşunlu Hamamı'nı.

Azize Üç Kız Kardeşler, devası yok denilen hastalara yıllarca burada şifa dağıttılar.

Burada kurdu Osman Gazi, gelmiş geçmiş en büyük imparatorluklardan Osmanlı'yı.

Roma imparatorlarından Abdülhamit'e, Mimar Sinan'dan Evliya Çelebi'ye, İbrahim Müteferrika'ya... Burada aldı ilhamı, tarihe yön veren nice isimler. Ve Atatürk... "Benim şehrim" dedi, güzelliğine vurulduğu bu doğa harikasına.

Mayıs 2017

Asude Vadi
Yatırımın Yükselen Değeri Olacak

Büyüyen ve gelişen Yalova'nın; otogarı, iş ve eğlence merkezleri, hastanesi ve eğitim kurumlarıyla yeni yaşam bölgesinin merkezi Asude Vadi olacak. Bu özelliğiyle Asude Vadi, değeri en hızlı artan yatırım ve yaşam alanı haline gelecek.

Asude Vadi, Yalova'nın birikiminden güç alırken, aynı zamanda Marmara'nın yıldızı Yalova'ya yeni ve önemli değerler katacak. Yeni bir Yalova efsanesi doğacak.

Asude Vadi'nin yakınlarında yer alan, İstanbul - İzmir otoyolu ve üzerindeki Körfez Geçiş Köprüsü Yalova'nın önemini daha da arttırıyor. Köprünün açılmasıyla birlikte, saatler süren körfez geçişi 6 dakikaya iniyor.