Fara Yapı

Kurumsal

İnşaat, gayrimenkul, yurt dışı müteahhitlik ve otomotiv sektörlerinde otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren FARA GROUP kırk yıllık deneyimiyle Türkiye'nin önemli özel kuruluşlarından biridir. Ana dalı olan inşaat alanında ağırlıklı olarak özel konut ve villa projeleri gerçekleştiren FARA YAPI ve BERK YAPI; İstanbul, Bursa ve Yalova gibi Marmara'nın önemli şehirlerinde faaliyet göstermektedir.

ŞURA YAPI, ise hazır beton üretimiyle, pek çok şehirde kamu inşaat projeleri ve özel projeler hayata geçirmiştir. Firmalarımız bugüne kadar tamamlanan ve devam eden işlerimizde 2.000 konuta yakın birikimi içeren projelere imza atmıştır. Şimdi, Marmara'nın en güzel projelerinden biri olan Asude Vadi'nin yanı sıra İstanbul'un en seçkin bölgelerinde gerçekleştirmek üzere, duyacağımız yeni projelerin hazırlığı ve heyecanı içerisindedir.

"Sonsuz huzur, mutluluk ve dinginlik veren" anlamında olan asude kelimesi, grubumuzun tescilli markasıdır.

Yurt dışı müteahhitlik alanında; önemli petrol ve doğalgaz rezervleri ve maden yataklarına sahip Cezayir'de iki ayrı şirketimizle inşaat sektörünün farklı alanlarında SARL YEDA GROUP ALGERIA ismiyle faaliyet göstermekteyiz.

Grubumuzun gayrimenkul, proje geliştirme, reklam-tanıtım ve pazarlama işlerini FARA GAYRİMENKUL isimli firmamız yürütmektedir.

Otomotiv alanında; OTOÇARŞI markası ile faaliyet gösteren grubumuz, İstanbul TEM'de yer alan, Türkiye'nin en büyük yekpare kapalı otomobil satış alanı ile Türkiye'nin en iddialı kuruluşları arasında yer almaktadır.

Fara Group şirketlerimiz bilgi, deneyim, cesaret ve vizyon sahibi profesyonel yönetim ekibine ve ISO 90001:2000 kalite sertifikasına sahiptir. Kurumsal bir yapılanma içindedir.

Kurulduğu tarihten bu yana kendi değerlerine ve ilkelerine bağlı kalan Fara Group, karşılığını her zaman aldığını bilerek, bütün bu yıllar içerisinde kalite, güvenilirlik ve müşterilerine hizmet konularında taviz vermemiştir.

Fara Group, sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası kabul ettiği için, yalnızca kendi proje alanlarıyla sınırlı kalmayıp sosyal projeleriyle de çevreye ve topluma katkıda bulunmaktadır.

Grup Şirketleri

  • Berk Yapı
  • Şura Yapı
  • Sarl Yeda Group Algeria
  • Otoçarşı
  • Fara Gayrimenkul

Bağlantılar